Web Site Kurulum

Web Site Kurulum

WEB TASARIM HAKKINDA

Web siteleri çağımızın en büyük ihtiyaçlarından birisi olan haberleşmeyi sağlıyor. Web tasarımcılar tarafından tasarlanmakta. İnternet üzerinde gördüğümüz kullandığımız tamamen her şey Web tasarımdır.

WEB TASARIM NEDEN İHTİYAÇ?

Günün her saati merak ettiğimiz bir şeyi arama motorlarına yazıyoruz. Avukata ihtiyacı olan google maps üzerinden kendi konumuna yakın olanı buluyor. Pizza sipariş etmek için bir restourant bakıyor. Evini temizletmek ya da ilaçlatmak için bir şirket arıyor. Bilişim çağının ve bilgi paylaşımının en güzide ihtiyacı web siteleri.

WEB SAYFASI TARİFLERİMİZ

3 adet paketimiz bulunmakta. 
Bireysel Paket 1950 TL
Kurumsal Paket 2950 TL
E Ticaret Paketi 4950 TL
Sizin ya da işinizin eksiğini tespit ediyor ve sizin yerinize yapıyoruz. İlgi alanınıza sahip kişiler ya da müşterileriniz size dilediğiniz kanallardan ulaşabiliyor. Tanımadığınız insanlara bir hizmet ya da ürün pazarlayabilirsiniz bunu profesyonel bir ekip olan www.yazilimdanisman.com da yaptırabilirsiniz.

PROJEYE GÖRE ÖZGÜN WEB SİTESİ KURUYORUZ

Bir projeniz var ve herhangi bir kalıbı yok. Düşünülmemiş ya da yapılması güç bir format arıyorsunuz. Yazılımcılarımız bu konuda devreye giriyor. Projeniz tasarladıklarınızı web sitenize uyguluyor. Profesyonel bir ekip olan www.yazilimdanisman.com ile hedeflerinize her zaman bir adım daha yakınlaşacaksınız. Her türlü format ve temada site kurulumu yapılabilmekte ve fiyatlar proje özelliklerine göre öznellik göstermektedir.

Web Site Kurulum İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ