Video Düzenleme

Video Düzenleme

VİDEO HİZMETİ VERİYORUZ

İnternetin hayatımızın her alanına girmesiyle beraber videolar yaygınlaştı. Bir işletmeniz ya da kurumunuz için profesyonel bir video ihtiyacınız var www.yazilimdanisman.com dan destek alabilirsiniz. Satışınızı arttırmak için, kurumsallığınızı pekiştirmek için güncel ve kaliteli görseller ile video yaptırabilirsiniz.

YouTube reklamlarının avantajları

  • Kitlenizle bağlantı kurun: YouTube videolarının içinde veya yanında yayınlanan reklamlar, potansiyel müşterilerle benzersiz ve akılda kalıcı bir şekilde bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir. Kişisel olabilir, uzmanlığınızı dünyayla paylaşabilir ya da kameranın önüne geçerek ürün veya hizmetinizin faydalarını kitlenize anlatabilirsiniz.
  • Doğru kitleye ulaşın: YouTube'daki müşterilerinize konulara, anahtar kelimelere veya demografik gruplara göre (örneğin "35 yaş altı kadınlar") ulaşın.
  • Sadece birkaç dakika içinde kampanya oluşturun: Google Ads hesabınızı oluşturun, bir kampanya başlatın ve kitlenize ulaşın.
  • Başarınızı ölçün: Doğru kitleye ulaşıp ulaşmadığınızı öğrenin. Görüntülemeleri, maliyetleri ve bütçe ayrıntılarını izlemek için Google Ads hesabınızı inceleyin. İzleyicileriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için YouTube hesabınızın "Analytics" sekmesini ziyaret edin. Örneğin, müşterilerinizin hangi videoyu ne kadar süreyle izlediğini öğrenebilirsiniz.

Video Düzenleme İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ