Pazaryeri Entegrasyon

Pazaryeri Entegrasyon

Pazaryeri Nedir?

Günümüzün getirdiği şartlar doğrultusunda her işimizi çevrimiçi yapar hale geldik. Haliyle ürün veya hizmet aldığımız ortamlarda giderek dijitalleşti. Örneğin fiziki olarak bir alışveriş mağazası oluşturmaktansa online olarak mağazalar kurulmaya başlandı. Diğer bir ifadeyle; alışılagelen fiziki pazar yerlerinde yapılan, tedarikçi-müşteri alışverişinin, dijital ortamda bir araya gelerek oluşturulmuş haline pazaryeri denir.  Belirli bir komisyon karşılığında e-ticaret siteleri içerisinde online mağazanızı açabilir ve ürünlerinizin satışını bu tür pazaryerleri üzerinden sağlayabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonu Nasıl Sağlanır?

İnternet üzerinde alıcıların ve satıcıların bir araya geldiği mecraların pazaryeri olarak adlandırılığını biliyoruz. Pazaryeri entegrasyonu ise ürünlerini satmak için kullandığınız platformları birbirine bağlamak demektir. Özetlemek gerekirse, kullanılan farklı uygulamalar arasındaki iletişimi sağlayan ve veri alışverişi yapan yazılımların sunduğu hizmet olarak tanımlanabilir. Örneğin birden fazla e-ticaret sitesi üzerinden ürün satışı yapıyor iseniz bu tür entegrasyonlar ile stok miktarınızı ya da nakit akışlarınızı tek bir sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

PAZARYERİ ENTEGRASYONU YAPIYORUZ

Mevcut E Ticaret sitelerinizi ve sanal pazaryerlerindeki dükkanlarınızı entegrasyon ile bağlıyor ve daha şeffaf bir hizmet sunuyoruz. Yararlanmak için www.yazilimdanisman.com a başvurun.

Pazaryeri Entegrasyon İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ